עבודות לתואר שני

Students listening a lecturer with the camera focus on the foreground in an amphitheater

למי מתאים לעשות תואר שני?

לימודי תואר שני נועדו לאנשים השואפים להתמקצע בתחום מסוים אשר לעתים קרובות קשור ללימודי תואר ראשון שלהם. כמו כן, תואר שני מאפשר להרחיב את אופציות תעסוקה ההמשכיות של הסטודנט ולשם כך צריך לבצע עבודות לתואר שני. כך למשל, בן אדם אשר למד תואר ראשון במקצועות מדעי החיים, ועשה MBA (תואר שני במנהל עסקים), יוכל להגיש את מועמדותו לתפקידים ניהוליים בתחום חברות הביוטק, למשל. יתר על כן, במקצועות רבים, לימודי תואר שני הם הכרחיים על מנת למצוא עבודה בתחום (כך למשל, בפסיכולוגיה) או להתקדם בתחום עבודה הנוכחי (כמו חינוך).

העבודות במהלך התואר השני

העבודות במהלך התואר השני יכולות לכלול עבודות אשר לא שונות בהרבה מעבודות התואר הראשון במבנה שלהן, אך נבדלות ברמה בה נשפטות ודורשות מקצועיות והבנה רבים יותר. באופן זה, ייתכן ועבודות תואר שני יכללו מצגות, עבודות בקורסים של כתיבה מדעית או מטלות בסטטיסטיקה. אלה יהיו המטלות של הקורסים השונים, אותם התלמיד בוחר במהלך התואר. בנוסף, על הסטודנט להגיש הצעת מחקר לתואר השני. הצעה זו תכתב במבנה של עבודת מחקר ותכלול סקירת ספרות, שיטות, השערות, מקורות ועוד. בהצעה יוצג הנושא של עבודת הגמר של התואר השני.

עבודות לתואר שני – עבודת הגמר של התואר השני

עבודת הגמר של התואר השני, היא עבודה מורכבת המתפרשת על פני 50-100 עמודים (ואף יותר). מדובר בעבודה ברמה גבוהה, אשר דורשת מהתלמיד כישורים נרחבים, יכולות אנליטיות והבנה מעמיקה של הטקסטים המדעיים. סקירת ספרות בעבודות אלה צריכה  להעשות בצורה קפדנית ביותר ולהיות מבוססת על עשרות מקורות מידע. ניתוחים סטטיסטיים לעתים קרובות בלתי נמנעים בעבודות מסוג זה, ובלעדיהם תוצאות העבודה לא יהיו אמינות. מיותר לציין, כי עבודת הגמר של התואר השני גוזלת זמן רב יותר מכל עבודה אחרת בה הסטודנטים נתקלו במהלך התואר הראשון כולל העבודה הסמינריונית. כתיבתה לוקחת חודשים רבים. בנוסף, עבודת הגמר היא העבודה המרכיבה את האחוז המשמעותי מציון התואר השני וסביר כי עליה ישאלו בהמשך בראיונות עבודה או ראיון לדוקטורט. לכן, חשוב מאוד שעבודה זו תבוצע ברמה הגבוהה ביותר.

הבעיות הכרוכות בכתיבת העבודה

הבעיה הגדולה היא שבלימודי התואר השני, סטודנטים רבים מוצאים את עצמם מחוסרי זמן הדרוש לכתיבת עבודה גדולה כל כך. סביר להניח כי במהלך התואר השני, משלבים עבודה עם לימודים וכך כמעט בלתי אפשרי להשקיע מספיק זמן כדי לכתוב עבודה ברמה גבוהה. בנוסף, אחרי שכבר בילו באקדמיה לפחות שלוש שנים במהלכן עמלו על ציוני עבודות ומבחנים, עבודת הגמר של התואר השני, יכולה להראות כנטל כבד מאוד.

עבודות לתואר שני – הפתרון שאנו מציעים

הפתרון שאנו מציעים, הוא לקבל מאיתנו סיוע בהכנת העבודה, או לפחות חלקים ממנה. הדבר יאפשר לסטודנטים להמשיך לעבוד מבלי לשבור את הראש לגבי מועד ההגשה הקרוב. אנו יכולים לעזור בעבודה במלואה, או חלקים נכבדים ממנה (כגון הניתוחים הסטטיסטיים או סיוע בכתיבת סקירת ספרות). כל עזרה תהיה משמעותית עבור סטודנט הן מבחינת זמנו והן מבחינת איכות העבודה. הניסיון שלנו מדבר בעד עצמו, כך גם סטודנטים מרוצים רבים. סטודנטים רבים שקיבלו סיוע בעבודות התואר השני, הם אותם הסטודנטים אשר נעזרו בשירותנו במהלך התואר הראשון או שמעו המלצות מחבריהם. אנו מציעים שירות מקצועי ותוצאה שלא יכולה לאכזב.

כתיבת תגובה