מלווים אותך להצלחה!
עריכה לשונית מבטיחה איכות
אצלנו תקבל סיוע בכתיבת עבודה אקדמית
תרגום לסטודנטים זה המומחיות שלנו!
אחריות לליווי, סיוע ותמיכה עד להצלחה

שרותי חברה שרותים שלנו

סיוע בעבודות אקדמיות

העבודה האקדמית היא מטלה הניתנת במוסד להשכלה גבוהה – הן באוניברסיטאות והן במכללות. אופי העבודות האקדמיות משתנה בין תוכנית לימודים אחת לאחרת ובין קורס לקורס. כך גם משתנה האורך מעבודה לעבודה. האורך יכול להיות להתחיל ממספר עמודים בודדים ועד עשרות...

עבודה בהנדסה

סיוע בעבודות סמינריוניות

עבודות סמינריוניות הן חלק בלתי נפרד מלימודי התואר. מדובר בעבודת מחקר אישית הנעשית בשנה האחרונה של התואר הראשון. היא באה לבחון את כישוריו של הסטודנט ולאפשר לו להתנסות בעבודה מחקרית. בעבודה זו על התלמיד לבחור ולחקור את שאלת המחקר מתחום לימודיו.

כתיבת עבודה סמינריונית

סיוע בעבודות דוקטורט בחו"ל

הדוקטורט הוא צעד משמעותי בחיי האדם המחליט לעשותו. מעבר לכך שמדובר בהתחייבות ארוכה (לשלוש שנים לפחות), לימודי דוקטורט כרוכים בהשקעה גדולה ודורשים מהאדם יצירתיות, מקוריות, חשיבה רבה ועוד. ההחלטה להמשיך ללמוד דוקטורט לרוב מבוססת על התואר הראשון והשני של הסטודנט והוא מתאים...

ליווי בכתיבת עבודות אקדמיות

ניתוח סטטיסטי

ניתוחים סטטיסטיים הם חלק הכרחי למחקרים כמותיים – מחקרים הבודקים את המשתנים ואת הקשר ביניהם. בעזרת הניתוח הסטטיסטי מתאפשר תהליך הסקת מסקנות בעבודה. הניתוח הסטטיסטי יכול להדרש...

תרגומים

מדינת ישראל היא מדינה רב לשונית, ובשל כך אנו נדרשים לא פעם להמיר טקסטים בין השפות המקובלות השונות, ‏ובעיקר – אנגלית, ערבית ועברית. ברחבי הרשת ובעולם האקדמיה ניתן למצוא מידע שימושי רב...

עריכה לשונית

"החיים והמוות ביד הלשון" (מישלי י"ח, כ"א) ? עם כל הכבוד לממוצע הציונים וממוצע ההצלחות בדרך אל התואר הנכסף, לא סביר שיכולות הביטוי והעריכה שלכם, יובילו לכאלו תוצאות הרות גורל...

אודות פקולטה קצת עלינו מי אנחנו

בתחילת דרכה הציעה חברת פקולטה שירותים נלווים לסטודנטים, תוך התמקדות בתרגומים אקדמיים בין השפות אנגלית, ערבית ועברית. לאורך הדרך התרחב סל השירותים של החברה, ומעבר לאספקת שירותי תרגום ברוסית היא מציעה כיום גם שירותי תוכן נוספים שהם בעלי חשיבות עצומה לסטודנטים בכל שלב ובכל מסגרת לימודים.

על מנת לספק את מכלול השירותים הדרושים עבור הסטודנטים בנתה חברת פקולטה צוות מקצועי ומיומן של כותבים, שהם כולם בוגרי לימודים אקדמיים במוסדות המובילים בישראל.
צוות זה מלווה באופן אישי כל סטודנט וסטודנטית החל מגיבוש הצעת המחקר ועד להגשת העבודה, תוך מתן ייעוץ וליווי בכל פרט ושלב בדרך.

חן הרמן MBA

הצוות של פקולטה עובדים בשבילך

לחברת פקולטה שורה של יתרונות משמעותיים שהם למעשה היתרונות של הסטודנטים שלה – הצוות המקצועי מורכב מהון אנושי מובחר ומיומן ביותר, והם מחזיקים בידיהם ידע מקיף ונרחב בתחומי דעת רבים ובכתיבה אקדמית. ההקפדה על איכות ומקצועיות היא דרישה בסיסית בחברת פקולטה, שמבקשת להציע לסטודנטים שלה תמיכה וסיוע בכתיבת עבודות אקדמיות איכותיות.

בין השירותים המוצעים על ידי החברה וחברי הצוות המוכשרים שמרכיבים אותה ניתן למנות: סיוע בכתיבת עבודת סמינריון, ביצוע עבודת מחקר, עריכת עבודה אקדמית, תזות ודוקטורט. כל עבודה וכל מחקר הם תמיד מקוריים וייחודיים, והם נבנים על פי דרישות הלקוחות ובפיקוח המומחים שלנו. תוכלו לקבל סיוע וליווי בהכנת עבודות אקדמיות וסיוע וליווי בהכנת הסמינריון שלכם.

בנוסף תוכלו ליהנות גם משירותי עריכה לשונית והגהה על כל סוגי הטקסטים, ובכל תחומי הידע. כל השירותים הללו מסופקים על ידי חברת פקולטה תוך הקפדה על הערכים שקבעה בתחילת הדרך, ערכים של מקצועיות, מצוינות ושירות ברמה גבוהה, תוך שימת דגש על כתיבת עבודות איכותיות שיביאו בסופו של תהליך לציונים גבוהים.

אין לנו ספק שעבודה מצוינת תביא איתה הישגים גבוהים באקדמיה – ולשם אנחנו שואפים להגיע. עם הצוות המנוסה והמיומן של פקולטה אין לנו גם ספק שנגיע לשם, איתכם ובשבילכם.

צרו קשר

ממליצים מספרים עלינו לקוחות מרוצים