שירות ואחריות הסטודנטים שירות ואחריות הסטודנטים שירות ואחריות הסטודנטים

הקדמה

חברת פקולטה עוסקת בסיוע ,הכוונה וליווי סטודנטים להצלחה בלימודים האקדמיים בארץ ובעולם. השירותים שחברת פקולטה מעניקה לסטודנטים לגיטימיים ומקובלים בכל מדינות המערב. כיום חלק גדול מהסטודנטים בישראל בעלי משפחות ו\או בעלי קריירה . לפיכך טבעי שאחדים מהסטודנטים נזקקים לשירותים שלנו : עריכה לשונית, תרגומים, משוב לעבודה שכתבו, ניתוח סטטיסטי ,איתור מקורות מידע וכמובן הדרכה מקוונת או אישית. כחלק מרצון החברה לעמוד באתיות ומוסריות האקדמיה חובת הסטודנט להגיש עבודה שהוכנה על ידו בלבד. על הסטודנט לדעת כי רכישת טקסט אקדמי אינו לשם הגשה לאקדמיה אלה לצורכי לימוד, השראה ומקור למידע , בדיוק כפי שהנך לוקט חומר אקדמי מהספרייה במוסד האקדמי בו הנך לומד. לא יעלה על הדעת שתגיש טקסט ממאמר או מספר שמומלץ בסילבוס הקורס.

מהות השירות ומחויבות הסטודנטים:

האחריות הבלעדית לכתיבת עבודה האקדמית והגשתה הנה תפקיד הסטודנטים בלבד . חברת פקולטה מעניקה שירות הכוונה, ליווי וסיוע לסטודנטים בכתיבת עבודות אקדמיות, תרגומים, עריכה לשונית והכנת ניתוחים סטטיסטיים .

מחובתם של הסטודנטים להכיר את החומר האקדמי ,לוודא התאמתו לדרישות המרצה ולעמוד בדרישות האקדמיה ליישום מלא של המחויבויות השונות .

אפשרויות תשלום:

* העברה \ הפקדה בנקאית לבנק פועלים ,פרטי החשבון ימסרו לבקשתך

* העברת מזומן בדואר ישראל (מזומן בזמן): שאל את נציג החברה .

* המחאות : העברת המחאות לנציג החברה אישית . מספר התשלומים תלוי בהיקף העיסקה .

* כרטיס אשראי : אופציה פחות מועדפת אבל אפשרית .

* מזומן אישית לנציג החברה – מחייב הגעת הלקוח לאזור נציג החברה.

בכל אופציה אנו מחויבים להפיק חשבונית מס כחוק. החשבונית מועברת ישירות לכתובת המייל של הלקוח . אם לא התקבלה חשבונית מחובתך לפנות לנציג החברה לדרוש חשבונית מס .

תוקף הצעת המחיר:

* הצעת המחיר תקפה ל – 15 ימים, מינימום. נעשה הכל לשמר המחיר לזמן ארוך מזה

* התשלום מבוצע בשני חלקים, חצי כתנאי לתחילת העבודה ,את היתרה יש לשלם בסיום המשימה ולפני העברת הקובץ.

* בשל אופי השירות לא נוכל להעביר את הקובץ בטרם נסגרה היתרה .

* בשירותי הדרכה אישיים\ קבוצתיים התשלום יעשה בתום המפגש.

סעיף תיקונים:

ככלל סעיף זה דן בהכנת עבודה גדולה בה נהנה הסטודנט מליווי צמוד לאורך הכתיבה ,איתור מקורות המידע או ניתוח סטטיסטי .

* תיקונים \ שיפורים יבוצעו לאורך הליווי האישי ככול שיידרש .

* בסיום הליווי ולאחר הגשת הקובץ למרצה נמשיך לעמוד לצידך לסבב נוסף של שיפור \ תיקון הקובץ . יש לרכז את ההערות העולות ולהגישם אלינו בפעם אחת , ככה נשיג יעילות ונשרתך מהר וטוב יותר . במקרה ותחליט לסבב נוסף מעבר לשירות שנקבע יקבע מחיר בהתאם להערות החדשות .

* לא הכל נכלל בתיקונים : הכנת פרק סטטיסטי מחדש בשל שינוי השערות מרצה , תוספת להיקף הנדרש ושסוכם מראש , מחיקה של פרקים שלמים וכתיבתם מחדש, שינוי

השערות מחקר הינם בתוספת תשלום . חשוב לצין כי איננו בעד הוספת תגמול מעבר לנקבע מראש ,לכן לשם מניעת אי נעימויות, מומלץ לאשר מול האוטוריטה המוסמכת את כל שלבי העבודה, לרבות השערות מחקר, מבנה העבודה וראשי פרקים. כמו כן הצגת סילבוס והנחיות מוסד לימודים חיוניים להצלחה במשימה .

* לא יעשו שינוים , תיקונים או שיפורים בשירותי החברה לאחר קבלת ציון מרצה .

* תיקונים \ שיפורים יעשו עד חודש מיום העברת הקובץ , לאחר מועד זה יהיה על הסטודנט לשלם תוספת קלה בהתאם לדרישה

מקוריות וזכויות יוצרים

חברת פקולטה עושה מאמצים רבים לספק ולהגיש לך הסטודנט את השירות והמוצר הטוב ביותר ייעשו מאמצים גדולים להציג עבורך את התוצר \ השירות הטוב ביותר , מנגד ,הסטודנטים אמורים לפקח על התוצר ולהציג הערות לשיפור .

* כל השירותים הניתנים בחברת פקולטה ונמכרים לסטודנטים הינם מקוריים , אותרו \ נכתבו \ הושגו בעמל רב וכל לקוח מקבל שירות חדש ומותאם לדרישותיו החדשות .

* ידוע לנו כי חלק מהשירותים אותם אנו מוכרים קיימים בחינם ברשת , ולכן אנו מתחייבים להגיש לכם מאמרים ממאגרי מידע מקצועיים בלבד.

* ברשות החברה תוכנה מתקדמת לבדיקת איכות הקובץ וכל קובץ עובר בדיקה מקיפה בטרם מועבר ללקוח .

* רוב המאמרים והחומר הבביליוגרפי בו נעשה שימוש בהכנת המשימה נשמרים ויעמדו לרשות הלקוח במידת הצורך .

* ניתוחים סטטיסטים יוגשו לסטודנט בצירוף פלטים ( SPSS) מקוריים אותם יוכל להציג לאקדמיה ואשר מוכיחים מעל לכל ספק את מקוריות העבודה שהוגשה .

* אם רכשת עבודה אקדמית או סמינריון אין להגיש את הקובץ כמו שהוא, מחובתך לעשות בו שינוים ולהגיש תוצר שלך בלבד.

* חברת פקולטה לא עושה שימוש חוזר בחומרים שנכתבו עבור הסטודנטים ,כל סטודנט מקבל שירות אישי ותואם למשימתו .

תנאי ביטול עיסקה:

* לאחר 24 שעות יוחזר כספך בקיזוז העשייה שנעשתה עד כה לרבות איתור מקורות מידע ושעות משרד .

* עד 24 שעות לאחר העברת המקדמה ,כספך ישוב לחשבונך בתנאי שלא נמסר לך כל חומר ומידע ממשי להכנת העבודה .

כללי:

* מחד השירות הניתן לסטודנטים הנו סיוע , ליווי והכוונה ומאידך אינך יכול להגיש לאקדמיה כתיבה אקדמית שלא אתה ערכת \ הכנת . לפיכך, חברת פקולטה אינה קשורה כלל לציון שהנך מקבל בעבודה האקדמית . אנו עוזרים לסטודנטים להצליח בלימודים ואיננו יכולים להיות אחראים לתוצר שהינך מגיש לאקדמיה . יחד עם זאת אנו מבינים את חשיבות הציון וההצלחה שלך בלימודים , ברור שככול שהלקוחות שלנו מצליחים בלימודים כך החברה נהנית משמה הטוב ומצמיחה בתחום .

* העבודה תתבצע על פי ההנחיות שיועברו מהסטודנטים בהתקשרות הראשונית. שינוי בהנחיות שיתקבלו במהלך העבודה, במידה ויהיו מנוגדים להנחיות הראשונות, יחויבו בעלות נוספת על פי שיקול דעתה של חברת פקולטה. עשו מאמץ להמציא משימה ברורה ובהירה ובכך נמנע ממצב של עבודה ומתגמול מיותרים .

* הנחיות להכנת המשימה , דרישות האקדמיה והערות מרצה יש להעביר רק למייל החברה. הערות מרצה שישלחו לנייד לא יוכלו לקבל התייחסות רצינית .

העברת מקדמה עבור הזמנת משימה משירותי החברה מהווה הסכמה לתנאים המוצגים מעלה.

בברכת הצלחה בלימודים

צוות פקולטה