סיוע בעבודות דוקטורט בחו"ל סיוע בעבודות דוקטורט בחו"ל סיוע בעבודות דוקטורט בחו"ל

למי מתאימים לימודי דוקטורט?

הדוקטורט הוא צעד משמעותי בחיי האדם המחליט לעשותו. מעבר לכך שמדובר בהתחייבות ארוכה (לשלוש שנים לפחות), לימודי דוקטורט כרוכים בהשקעה גדולה ודורשים מהאדם יצירתיות, מקוריות, חשיבה רבה ועוד. ההחלטה להמשיך ללמוד דוקטורט לרוב מבוססת על התואר הראשון והשני של הסטודנט והוא מתאים לאנשים הרוצים להתמקד ולהתמקצע בתחום מסוים ולחקור אותו לעומקו. לימודי הדוקטורט מלמדים את הסטודנט לעבוד בצורה עצמאית ומקצועית תוך שאיפה להגיע לתוצאות מקוריות. לבסוף, תואר הדוקטור יעניק לסטודנט (מעבר לסטטוס דוקטור הנכסף) את האפשרות לקבל תפקידים בדרג ושכר גבוה יותר.

העבודות במהלך הדוקטורט

העבודות הנדרשות מהסטודנט לדוקטורט במהלך לימודי הקורסים, הן העבודות הרגילות האופייניות לקורסים במהלך התואר הראשון והשני (אך ברמה גבוהה יותר). בנוסף, במהלך לימודי הדוקטורט על הסטודנט לכתוב הצעת מחקר המציגה בשפה אקדמית מקצועית את תכנוני בצוע עבודתו המחקרית של הסטודנט. הצעה זו נכתבת במתכונת של עבודה מחקרית והיא כוללת סקירה ספרותית, ממצאים ראשוניי, השערות, שיטות ועוד. יתר על כן, הסטודנט ידרש להגיש דוחות התקדמות המציינים את התקדמות עבודת הדוקטורט שלו בצורה ברורה.

עבודת הדוקטורט

העבודה המשמעותית במהלך לימודי הדוקטורט ואליה שואף הסטודנט במהלך כל לימודיו, היא עבודת הדוקטורט עצמה. עבודה זו כוללת יותר מ-100 עמודים והיא חייבת להיות מקורית ולחדש בתחום הידע הקיים. עבודות רבות מסוג זה דורשות עיבוד נתונים סטטיסטי מקצועי. בנוסף, עבודה זו דורשת יכולות מאוד גבוהות וכתיבתה יכולה להמשך מעבר לחצי שנה. תואר הדוקטורט מבוצע בהנחייתו הצמודה של המנחה. כך גם עבודה זו נבדקת ומתוקנת יותר מפעם אחת על ידי המנחה. יחד עם זאת, לבסוף תשפט על ידי מספר בוחנים אשר לא מכירים את הסטודנט. על כן, עליה לעמוד בסטנדרטים אקדמאיים אוניברסליים. יש לציין, כי סטודנטים לא מעטים בוחרים לעשות את לימודי הדוקטורט שלהם בחו"ל. הדבר דורש מהסטודנט יכולת כתיבה מושלמת בשפה האנגלית.

סיוע של צוות הפקולטה

הצוות המומחים בפקולטה אשר סיימו תארי דוקטור בדיסציפלינות שונות (פסיכולוגיה, היסטוריה, סוציולוגיה, חינוך ועוד) מציעים עזרה בכתיבת עבודת הדוקטורט בין אם מדובר בדוקטורט בארץ או בחו"ל. לצורך כך, אנחנו מציעים לקבוע פגישה כדי לדון באופן בצוע העבודה, לשמוע את דרישותיו הספציפיות של הסטודנט ולתכנן לוח זמנים מפורט. היכולות הגבוהות של הכותבים שלנו כוללות ידע ונסיון נרחבים, יכולת ניתוחים סטטיסטיים, שליטה מקצועית באנגלית ובכתיבה אקדמית. אנחנו מציעים שירות ברמה גבוהה וחשאיות מוחלטת. בנוסף, אנחנו מתחייבים לעמוד בזמנים ולספק איכות גבוהה. במידה ונתקעתם בעבודת הדוקטורט שלכם ואתם רוצים סיוע בחלק מסוים של העבודה או בעזרה שלמה ומקיפה, תפנו אלינו ונחשוב ביחד על הפתרון האופטימלי עבורכם.

השלמת עבודת הדוקטורט היא משימה לא פשוטה, מורכבת ומעל לכל, נמשכת תקופה ארוכה במיוחד. אופייה הייחודי, הדרישה להעמקה, האינטראקציה השוטפת עם המנחה והצורך ליישום מיומנויות מגוונות, שואבים זמן רב, מאמצים ומשאבים אשר לא תמיד עומדים לרשותנו בתקופה הכול כך עמוסה של חיינו.

עבודת הדוקטורט ללומדים בחו"ל

מציבה אתגרים נוספים של מרחק, זמינות, שימוש בכלים ומשאבים בשפה זרה וכמובן – המרת התהליך המחשבה והכתיבה לאנגלית.

בפקולטה, עומד לרשותכם צוות מנוסה בסיוע וליווי בכתיבת עבודות דוקטורט באנגלית ובעברית. למומחים שלנו ניסיון עשיר, והם בעלי היכולות והמיומנויות ליישום כל השלבים הנדרשים במהלך כתיבת עבודות דוקטורט, כדוגמת: סקירת ספרות נרחבת, ביצוע אנליזות וסטטיסטיקות מורכבות, ניתוח תוצאות, התדיינות והסקת מסקנות.

אנחנו נשמח ללוות אתכם בתהליך הארוך והמורכב, שלב אחר שלב, עד להשלמת העבודה הסופית באיכות אקדמית ומילולית גבוהה וללא פשרות.