כתיבת עבודות

כל סטודנט נמצא בשלב כלשהו במהלך הלימודים במצבי דחק, מצבים בהם הוא צריך לעבוד כדי לשלם שכר דירה ומצד שני, הוא צריך להגיש מטלות ועבודות רבות ששואבות ממנו לא מעט זמן כמו כתיבת עבודות. בדרך כלל אחד משני הדברים שציינו נפגע, בין אם מדובר על שכר דירה, חיי חברה, זוגיות, משפחה ומה לא? במקום לפגוע באורח החיים שלכם תוכלו לנהל אותו כרגיל עם ליווי מקצועי בכתיבת עבודות אקדמיות במהלך הלימודים וכן, זה חוקי.

כתיבת עבודות – טיפים

הטיפים מיועדים למי שעובד בליווי מקצועי, למי שנמצא בתחילת העבודה שלו ולמי שמתקשה להתמודד מול כל הלחץ:

  1. החלק התיאורטי – תמיד רצוי להתחיל מהחלק התיאורטי שכן הוא זה שלוקח הכי הרבה זמן. ככל שתשקיעו יותר בחלק התיאורטי ולא תיגשו ישר "לעניין" ככה המשך העבודה יהיה נוח. השקיעו את מירב המאמצים שלכם בחקר, בניהול זמן ושימו לב לפרטים הקטנים ואסיפת מידע רלוונטי. 
  2. ניהול זמן – ניהול זמן הוא אחד הכלים הטובים ביותר להפחתת לחץ, לא רק בכתיבת עבודות אלא בכלל בחיים. עבדו עם לוח זמנים קבוע שאותו הגדרתם בתחילת העבודה, בדרך הזאת תוכלו לדעת בדיוק איפה אתם נמצאים והאם אתם עונים על היעדים שהצבתם. כתבו את לוח הזמנים על דף ורשימת מטלות, גם אם לא תעמדו בדיוק בלוח הזמנים עדיין באופן פסיכולוגי אתם תעבדו בצורה אפקטיבית יותר. 
  3. ליווי מקצועי – בין אם אתם יודעים או לא, יש ליווי מקצועי לכתיבת עבודות אקדמיות בתשלום. כל סטודנט חושש מאותם עבודות אקדמיות, במיוחד עבודות גדולות המתפרסות על כמה חודשים. ליווי מקצועי נוגע במגוון תחומים שונים במוסדות ההשכלה הגבוהה. ליווי בכתיבת עבודות אקדמיות מקצועי לא רק מייעל את הזמן שלכם, אלא גם מעניק לכם כלים רבים להתמודדות בעבודות הבאות. 

שירות כתיבת עבודות

בזכות שירות ליווי בכתיבת עבודות תוכלו להמשיך לנהל את אורח החיים שלכם כפי שהוא, לא תצטרכו לגרוע מחיי חברה, משפחה, עבודה ועוד. המטרה בסופו של דבר היא להגיע לציון מקסימלי לצורך שיפור ממוצע הציונים שלכם תוך כדי הקניית הרגלי למידה וחשיבה מחוץ לקופסא, הכרת פורמט כתיבה ודגשים בפרטים הקטנים שיהפכו את העבודות שלכם למוצלחות. סטודנטים רבים מוותרים, מרימים ידיים או מתפשרים על ציון נמוך כי הם לא מאמינים שיוכלו לסיים את התואר בתנאים האלו. נכון, יש הרבה קשיים במהלך הלימודים אך בעזרת ליווי מקצועי תוכלו לקבל את כל הכלים להתמודדות. אנו עובדים עם סטודנטים שונים, סטודנטים עם בעיות קשב וריכוז, קשיי שפה, לחצי זמן, סטודנטים שמתקשים להתמודדות נפשית עם הלחץ והתנאים ועוד. 

שירות כתיבת עבודות הינו שירות בליווי של מומחים בתחום. השירות מוענק בעיקר לסטודנטים במהלך שנות הלימוד שלהם עבור תואר ראשון, תואר שני, עבודות תזה, דוקטורט, סימינריון ועוד. השירות יכול להיות כולל את כל תהליך העבודה, הוא יכול להיות סיוע חלקי ועבודות הכנה טרם הכתיבה. בעזרת ליווי מקצועי תוכלו לקבל מקורות אמינים ומקצועיים בצורה יעילה וממוקדת, תוכלו לקבל ייעוץ לאורך כל העבודה שלהם כולל שירותי עריכה, תיקון, הגהה לשונית ועוד שינויים בהתאם להערות של המרצה. כמו כן, יש שירותים שונים אשר מתחייבים לכם לציון לפי בחירתכם, המחיר נקבע בהתאם לסוג העבודה, סטטוס עבודה, לוח זמנים והיקף עבודה. 

איך זה חוקי?

החוק קובע שאסור להעתיק ממקור אחר עבודות, מי שעובר על כלל זה עובר על כללי האתיקה של האקדמיה בישראל. עם זאת, השירות הניתן אינו העתקה. השירות של סיוע כתיבת עבודות אקדמיות כולל מספר דברים: תרגום אקדמי, עריכה לשונית, משוב לעבודה אקדמית, הנחיה אישית, סטטיסטיקה כמותית וניתוח דוחות פיננסים. השימוש בכל האמצעים האלה הוא לטובת הסטודנט, אך גם כאשר נקנים עבודות אקדמיות אין זה מאפשר לסטודנט להשתמש בעבודה כפי שהיא להגשה. השירות מונה תחתיו אנשי מקצוע רבים ומנוסים שכולם בוגרי מוסדות אקדמיים מהמובילים בארץ, כולם מכירים ומנוסים בכתיבת עבודות אקדמיות בהתאם לכללים הנדרשים ומבינים לליבם של הסטודנטים. השירות שניתן הוא שירות שיכול להיות כבר מתחילת כתיבת העבודה או שירות שניתן באופן כללי לצורך כלי מחקר זמינים לסטודנט – קניית מאמרים אקדמיים. המטרה שלנו היא לעזור לכם לצלוח את המטלות. עם ליווי מקצועי נוכל להתמודד עם הקשיים בדרך לציון הנכסף.

כתיבת עבודות
כתיבת עבודות

כתיבת תגובה