כתיבת עבודה אקדמית

אחד האתגרים הגדולים עבור כל סטודנט היא כתיבת עבודה אקדמית. המטלה היא מורכבת עבור כל סטודנט, מוכשר ככל שיהיה כאשר המטרה היא להביא לידי ביטוי יכולות קוגניציה גבוהות, יכולות ביטוי, ניסוח ובקיאות בחומר הנלמד. עבודות אקדמיות הן חובה בתואר ראשון, שני ודוקטורט. יש כללים ברורים לכתיבת עבודה אקדמית שהם מהווים את המכשול העיקרי לסטודנט ומבעד לכך, קיים הקושי במחקר הראשוני וניסוח תקין של העבודה האקדמית. כתיבת עבודה אקדמית שואבת מהסטודנט לא מעט זמן וכוחות נפשיים, אבל אתם לא חייבים לעשות את זה לבד.  

מהי עבודה אקדמית?

כתיבת עבודה אקדמית היא מבין המטלות הנפוצות ביותר במוסדות להשכלה גבוהה. המטרה שעומדת מאחורי עבודות אקדמיות היא להעביר מידע באופן בהיר כך שאחרים יוכלו להבין ולהגיב עליו. מאחורי כל עבודה אקדמית חייבת להיות מטרה, רצוי שתהיה מטרה עם כמיהה כלשהי מצידו של הכותב. האורך של עבודות אקדמיות משתנה ויכול לנוע בין מספר בודד של עמודים ועד למאות עמודים במקרים של תזה או דוקטורט. עבודה אקדמית היא תנאי יסוד לקבלת תואר אקדמי, כאשר העבודה בודקת את היכולות היסודיות של הסטודנט לפי מחקר, איסוף חומרים, בניית שאלות, טענות והשערות. 

קיימים סוגים שונים של עבודות אקדמיות, עבודות מחקר נחשבות לעבודות מקיפות יותר הנעשות במסגרתם של תארים מתקדמים וכמו כן, יש עבודות אקדמיות הנעשות במסגרת קורס כלשהו. בכל עבודה אקדמית נדרשים כישורים שונים (עבודה אמפירית, עבודה בעלת אלמנט מעשי או עבודה תיאורטית), בישראל קיימות מטלות אקדמיות מסוגים שונים כמו: תרגיל להגשה (סדנה), תרגיל כתיבה (עבודה אקדמית או ניתוח נושא שנלמד במהלך השיעור), מטלת מנחה, פרה-סמינריון, עבודה סמינריונית, פרויקט גמר, תזה ודוקטורט.

כתיבת עבודה אקדמית – אתם לא לבד

עזרה בכתיבת עבודה אקדמית לא חייבת להיות ממכרים שלכם, תלמידים לכיתה, מורים וכד'. כיום ניתן לקבל ליווי חיצוני בכתיבת עבודה אקדמית. העזרה בעבודה אקדמית היא באמצעות ליווי של מומחה, הליווי הוא כולל ולא קשור בלבד לעבודה עצמה, אלא גם להכשרת הסטודנט לקבלת כלים הדרושים בעולם האקדמיה. המלווים הם מומחים אשר מתמחים בהגשת עבודות אקדמיות, עבודות סמינריוניות ומכירים את התחום והדרישה של המוסדות להשכלה גבוהה. מבעד לכך, שלב חשוב בליווי האישי הוא הגהה ועריכה לשונית שכן הדגש הוא גדול בתחום הזה מצידו של בודק העבודה. 

דפוס כתיבת העבודה הוא מוכר לנו, בתחילת הדרך הסטודנט מלא מוטיבציה והוא מאמין שיוכל לבצע את המטלה באופן עצמאי לחלוטין. אך המציאות היא שונה, כתיבת עבודה אקדמית דורשת המון זמן ועבודת מחקר רצינית, הכרה עם כללי כתיבת עבודה אקדמית, משוב, תרגום מאמרים מאנגלית לעברית ועוד. המציאות לא מאפשרת לרוב הסטודנטים להגיע לפוטנציאל שלהם משתי סיבות, האחת היא זמן והשניה היא חוסר היכרות עם כללי הכתיבה. הבעיה העיקרית היא שהסטודנטים מגלים את הקושי רק כשהם כבר נמצאים חצי דרך ממועד הגשה, ואילו כל מה שעבדו עליו עד כה אינו עונה לדרישות של המוסד בו הם לומדים. כדי להימנע ממצב כזה ניתן לקבל סיוע מקצועי עוד בשלבים הראשונים של הכתיבה. 

מה כולל ליווי כתיבת עבודה אקדמית?

ליווי כתיבת עבודה אקדמית מתחיל עוד לפני בחירת הנושא עליו תרצו להגיש את המטלה. בחירת הנושא הוא השלב הקריטי ביותר, בחירת תחום בו אתם מתעניינים יכולה להוביל לתוצאות הרבה יותר טובות. לאחר מכן, נעשה שלב של איסוף מידע ומחקר מקיף אודות הנושא, חלוקה לתתי מטרות ונושאים, מעבר תקין בין נושא לנושא, תיקונים, משובים, הגהה לשונית ולאחר מכן העבודה שלכם תגיע לסיומה. כחלק משירות החברה תוכלו גם לקנות מאמרים אקדמיים בנושאים קשורים לתחום בו בחרתם כדי להעשיר את הידע שלכם. מוטב לציין, קניית עבודות אקדמיות הינן לצורך חקר ואסיפת מידע ואין הסטודנט רשאי לשלוח את העבודה כמו שהיא. 

סטודנטים רבים נתקלים בקושי רב בהגשת העבודות, אצלנו תוכלו לקבל משוב, עריכה לשונית, תרגום, סיוע בכתיבת עבודה אקדמית ועוד. חברת פקולטה מורכבת מצוות מובחר ומיומן, הצוות בעל ניסיון וידע בכתיבה אקדמית. הקפדה על דרישות המכללה והפרטים הקטנים בסדר ראש העדיפויות שלנו. אנו מאמינים שליווי בכתיבת עבודה אקדמית באופן מקצועי מעניקה לכם יתרון משמעותי לציון הסופי.

כתיבת תגובה