פרה סמינריון

פרה סמינריון הוא חלק מהעבודה החשובה והמקיפה ביותר של התואר הראשון שהיא הסמינריון והיא חלק מעבודה הנכתבת במהלך השנה השנייה של התואר הראשון.

עבודות אקדמיות דורשות מסטודנטים רבים להשקיע זמן רב, זמן שלרוב אין להם. כמו כן, הידע הנדרש כדי להשיג ציון גבוה הוא עצום, על הסטודנט להכיר את פורמט הכתיבה הנדרש, לערוך מחקר מקיף, תרגום מאמרים מאנגלית לעברית, כתיבה, משוב ולאחר מכן כתיבה חוזרת, עריכה לשונית, הגהה לשונית ומה לא? בתוך כל משך הזמן הזה עדיין צריך הסטודנט למצוא זמן בשבילו, בשביל משפחתו, חיי חברה, עבודה כדי לשלם את שכר הלימודים, שכר דירה ועוד. השאיפה היא להשיג ציון גבוה כדי לשפר את ממוצע הציונים ובכך למצוא מקומות עבודה נחשקים בעתיד, אך המציאות היא קשה יותר. הפתרון הוא קניית עבודות אקדמיות, אבל מה זה אומר בעצם? האם זה חוקי והאם זה כדאי בכלל? 

פרה סמינריון – מה זה?

לפני שניגע בקנייה עצמה של העבודות, מה זאת עבודת גמר כמו סמינריון עיוני? האם הדרישות באמת כל כך גבוהות? סך הדרישות משתנה בהתאם למוסד הלימודים הגבוה בו אתם מקבלים את ההשכלה. יש מאפיינים ייחודיים לעבודות מסוג זה וחשוב להכיר אותם טרם כתיבת העבודה:

  • שאלת מחקר – כל עבודה אקדמית צריכה להיות על בסיס שאלת מחקר מרכזית או שעליה לענות על שאלות קיימות הניתנות על ידי המרצה. 
  • מחקר – בהתאם לשאלת המחקר על הסטודנט לערוך מחקר מקיף ולמצוא תשובה לשאלת המחקר שלו. המטרה היא לשכנע את הקורא בסופו של דבר ולענות באופן משמעי (או שלא) על השאלה. יש להשתמש במקורות אמינים, מקורות המתבססים על דעות, תיאוריות, מחקרים ועוד. בסוף העבודה יש לציין גם מהיכן נלקח כל המידע – ביבליוגרפיה. ציון הפניות חייב להיות בהתאם לכללים קבועים מראש.
  • הצגת טענות – במהלך העבודה יהיה על הכותב לבצע ניתוח סטטיסטי ולהציג את כל הטענות הקיימות. כמו כן, יוכל הסטודנט להעלות טענות חדשות מצידו בהתאם למבנה הקבוע. העבודה צריכה להיכתב בצורה העונה לכללי המוסד האקדמי, פסקאות ברורות, פרקים והקשר בין כל מעבר נושא. חשוב לזכור, שאלת המחקר היא הנושא המרכזי, אין לסטות מהנושא שלא לצורך. 
  • שפה – בכדי שתוכלו לקבל את הציון הנכסף יהיה עליכם להתאים את השפה שלכם למשלב גבוה. אלו התנאים הבסיסיים שיש בכתיבת עבודות אקדמיות בכל שלב במהלך שנות הלימוד שלכם.  

פרה סמינריון – כמה זמן זה לוקח?

משך כתיבת עבודות אקדמיות משתנה בהתאם לסוג העבודה, קיימים סוגים שונים של עבודות אקדמיות: תרגיל להגשה (סדנה), תרגיל כתיבה (עבודה אקדמית או ניתוח נושא שנלמד במהלך השיעור), מטלת מנחה, פרה-סמינריון, עבודה סמינריונית, פרויקט גמר, תזה ודוקטורט. לרוב משך זמן הכתיבה יהיה החל מכמה שעות (במקרים הקלים ביותר) ועד לחודשי עבודה. מה שיקבע את משך זמן העבודה הוא הנושא בו אתם בוחרים לעסוק וכמו כן, כמות העמודים הנדרשת שנעה בין עמודים בודדים למאות עמודים. 

טיפ קטן מאיתנו, לא משנה מהו פרק הזמן הנדרש עד להגשת העבודה, עוד בתחילת העבודה יצרו סביבכם סביבה עובדת. תדאגו לעבוד בהתאם ללוח זמנים מדויק והגדרת יעדים מראש, ככה תוכלו להפחית לחצים במהלך כל התקופה הזאת. רובנו בעלי אופי דחייני, זאת עובדה, אבל ככל שנהיה ערוכים בצורה משכילה יותר, ככה שלבי העבודה יהיו פחות מלחיצים. 

קניית עבודות אקדמיות – האם זה חוקי?

קניית עבודות אקדמיות היא חוקית כאשר מדובר על קניית עבודות אקדמיות לצורך למידה. כחלק מהשירות שלנו תוכלו לקנות עבודות אקדמיות שנעשו בעבר ולשאוב ידע מתוך אותן עבודות. קניית עבודות אקדמיות חוסך לכם זמן רב במחקר ומקנה לכם את הבסיס לכתיבת עבודה אקדמית. שימו לב, אין להשתמש בעבודה אקדמית כמו שהיא ולהגישה, דבר כזה מוביל לפסילת העבודה ובמקרים חריגים זה אף עלול להוביל לשלילת הזכות לתואר. קניית עבודות אקדמיות הוא חלק מתוך השירות שלנו בתחום סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות. כמו כן, תוכלו לקבל ליווי מקצועי, תרגום מאמרים, עריכה לשונית, משובים לפני ההגשה, עריכה של עבודות אקדמיות ועוד. 

הצוות איתו אנחנו עובדים מקפיד על שמירה של כללי חוקי הכתיבה בהתאם למוסד הלימודים בו אתם לומדים, בהתאם לתחום בו עוסקת העבודה ובהתאם להוראות המרצה. הניסיון של צוות המומחים יעזור לכם לקבל ציון גבוה באמצעות עריכה לשונית, משובים, מחקר אקדמי, תרגום, ניתוח סטטיסטי וכל מטלה שתוכל לתרום לכם לעבור בהצלחה.

פרה סמינריון
פרה סמינריון

כתיבת תגובה