עבודה אקדמית

עבודה אקדמית היא במילים עדינות סיוט של כל סטודנט. מדובר על מטלה הניתנת מטעם האוניברסיטה או המכללה והיא מהווה חלק מממוצע הציונים של התלמיד. עבודה אקדמית יכולה לבוא לידי ביטוי בדרכים שונות: תרגיל כתיבה, מטלת מעבדה, מטלת מנחה (ממ"ן), פרה סמינריון, עבודה סמינריונית, פרויקט גמר, תזה (דיסרטציה) ודוקטורט.

האורך של עבודה אקדמית משתנה ולרוב נע בין עבודה הדורשת מספר שעות לבין מספר חודשים. 

סיוע בכתיבת עבודה אקדמית – מה זה אומר?

תהליך כתיבת עבודה אקדמית דורש היכרות עם המבנה והכללים בהתאם לבקשת האוניברסיטאות בארץ. ליווי של מומחים בתחום כתיבת עבודות אקדמיות יכול לסייע לכם בכתיבת התוכן בהתאם למבנה הדרוש, הגהה, עריכה לשונית, מחקר ומציאת מידע רלוונטי בהתאם לנושא הנבחר. מוטב להדגיש, ליווי בכתיבת עבודות אקדמיות הינו חוקי ואינו עובר על הכללים של האקדמיה. רבים מהסטודנטים היום נעזרים בסיוע חיצוני מטעם מומחים כאלה ואחרים גם כדי להרחיב את העבודה שלהם, לעבוד ממקורות מהימנים ולהגדיל את ממוצע הציונים שלהם. הליווי נעשה על פי שלבים ברורים בהתאם לזמן בו יצר קשר הסטודנט, בין אם הוא נמצא בתחילת העבודה ובין אם הוא נדרש לתקן את העבודה שאינה מספקת מבחינת דרישות האקדמיה. הסיוע בא לידי ביטוי בכתיבת עבודה אקדמית במלואה, פרק מהעבודה או ניתוח מודל ותאוריה מחקרית. 

מהם היתרונות של ליווי בכתיבת עבודה אקדמית?

  1. זמן – ליווי מקצועי מאפשר לכם לפנות זמן לטובת עבודה, הכנה למבחנים וביצוע פועלות נוספות. עבודות אקדמיות דורשות הרבה זמן מהסטודנט שלא תמיד כשיר להעניק את הזמן הזה, במקרים כאלה או שהמטלות האחרות שלו יפגעו או העבודה עצמה. הסטודנט חייב לשמור על ממוצע ציונים גבוה והוא נמצא בין הפטיש לסדן במקרים רבים. ליווי מקצועי יכול לסייע לו בחלוקת זמן נכונה.
  2. קשב וריכוז – סטודנטים רבים סובלים מבעיות קשב וריכוז. ליווי מקצועי בכתיבת עבודה אקדמית תורם לסטודנט בכתיבת העבודה אבל לא פחות חשוב מכך, בהקניית הרגלי כתיבה המתאימים לו בשביל עבודות אקדמיות נוספות שיהיו לו בעתיד. במקום לוותר על חווית הלמידה אנו נעשיר אותה ונבטיח ממוצע ציונים גבוה.
  3. חיסכון – מה שרבים עושים כאשר הם מרגישים תקועים בכתיבת עבודות אקדמיות הוא פנייה למורים פרטיים לצורך העשרת הידע שלהם. במקרים כאלה הזמן הוא פקטור והתלמיד נדחק לפינה ומנסה לאכול את כל העוגה. ליווי מקצועי מעשיר לכם את הידע, עובר אתכם על החומר הנלמד וגם מקדם אתכם בכתיבת העבודה. בדרך הזאת אתם חוסכים בהוצאות ומקבלים כלים לעתיד. 
  4. מחשבה לטווח הארוך – ליווי בכתיבת עבודות אקדמיות נעשה באופן שיתופי. בדרך הזאת יוכל התלמיד להכיר את כללי הכתיבה הנכונים בהתאם לאקדמיה בה הוא לומד, יכיר את הפורמטים הרצויים ואיך לבצע עבודות מחקר בצורה נכונה ויעילה טרם כתיבת העבודה. הכלים אותם מקבל התלמיד מסייעים לו בכל תקופת הלימודים וכמו כן גם בעתיד במציאת עבודות (ממוצע ציונים גבוה). 
  5. התאמה מלאה – תהליך ליווי כתיבת עבודה אקדמית נעשה באופן אישי בהתאם לתלמיד ובהתאם לנושא העבודה. הליווי נעשה בהתאמה אישית תוך כדי דגש על חולשות וחוזקות של התלמיד, השקיפות היא מלאה וקיימת מעורבות משני הצדדים לאורך כל התהליך. 
  6. עלויות – כפי שציינו, בהשוואה למורים פרטיים או הקדשת זמן רב ללמידת החומר אנו יכולים לראות שאנחנו יותר מבזבזים כסף וזמן מאשר חוסכים. ליווי בעבודות אקדמיות נעשה בהתאם לסוג העבודה המוטלת על התלמיד ובא בחשבון עם הידיעה שסטודנטים לא יציבים כלכלית ברוב המקרים. 

הדרכה נכונה

כל צוות המומחים שלנו היו במקום בו אתם נמצאים עכשיו, אנו מבינים לליבכם ומודעים לכך שקיים פחד, חשש ואפילו לחץ אל מול כל חוקי הכתיבה של עבודות אקדמיות, סילבוס של הקורס, דרישות המרצה, אנו מודעים לכל אלה. המטרה שלנו היא להקל עליכם ולעבור אתכם את התהליך יד ביד ולהקנות לכם כלים להתמודדות גם בעתיד. הדרכה נכונה נעשית באמצעות בניית שלבי עבודה עם דגש על לוח זמנים ידוע מראש. ניהול זמנים הוא פקטור אשר יכתיב את התחושה בה תהיו ככל שמועד ההגשה קרב. הקניית הרגלי למידה וניהול זמנים נכון הם כלים שאתם צריכים לכתיבת העבודה, אבל לא פחות מכך גם לעתיד בכל תחום בחיים.

כתיבת תגובה